Publikacja jest owocem dialogu interdyscyplinarnego, jaki nawiązały dwa zakłady naukowe Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu: Zakład Oświaty Dorosłych Wydziału Studiów Edukacyjnych oraz Zakład Pedagogiki Chrześcijańskiej i Dialogu Wy­działu Teologicznego. Monografia jest świadectwem konstruktywnej współpracy teologów, pedagogów i psychologów z kilku ośrodków naukowych w Polsce, która może pomóc w pogłębieniu różnych aspektów wyobraźni miłosierdzia aktualizowanego w ramach wielorakiej działalności pomocowej.

Miłosierdzie w edukacji i poradnictwie psychologiczno-pastoralnym

Miłosierdzie w edukacji i poradnictwie psychologiczno-pastoralnym tom 10

Edukacja. Teologia i Dialog

Redaktor lub redaktorzy